V nadcházejících jarních prázdninách je plavecký bazén ve Volarech připraven pro návštěvníky blízkých lyžařských středisek a milovníky bílé stopy k relaxaci a nabírání nových sil. Plaveckou sezonu přiblížila Eva Dočekalová, ředitelkou sportovních zařízení města Volary.

Jaké služby na plaveckém bazénu nabízíte?

Nabízíme zejména výcvik pro děti základních a mateřských škol z Volar a širokého okolí. Našich služeb využívají školy a školky od Čkyně, přes Vimperk, Horní Planou a Zbytiny, tedy ze všech koutů okresu, uvedená místa jsou spády, z jejichž míst děti do Volar jezdí. Mezi zájmové aktivity patří aquaaerobick, to je speciální cvičení ve vodě pro širokou veřejnost, kterého využívají vesměs ženy, ale je určen i mužům. Máme kroužek pro rodiče a děti a pro ně máme i speciální otužování a moc se jim to líbí. Samozřejmě máme saunu a páru a obojí máme hodně vytížené.

Jak získáváte turisty k návštěvě plaveckého bazénu?

Spolupracujeme s několika penziony ve Volarech, kde si mohou zakoupit permanentky do bazénu, dále o nás vědí lyžaři na sjezdovkách v okolí. Zejména lyžaři využívají saunu, kde regenerují a nabírají nové síly k dalšímu sportování. Těší nás, že několikrát za sezonu využiji služeb našeho bazénu amatérští, či mládežnické sportovní oddíly různých odvětví a navštěvují nás i profesionální sportovci včetně plavců České republiky, kteří k nám jezdí na soustředění. Není to tak dávno, kdy nás s mladými plavci navštívila i Iveta Hlaváčková.

A co návštěvnost v loňském roce? Jste spokojeni?

Moc. Snažíme se o kvalitní služby, a také o vylepšení interiéru i exteriéru plaveckého bazénu. Velmi pomohlo zateplení a rekonstrukce plaveckého bazénu, kde jde zejména o úsporu energie.

 

Clash Of Clans Cheat And Hack Tool